0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Shikoje ne HDShkarkoje ne HD
Pablo Escobar, The Drug Lord Sezoni 1 Episodi 1

Pablo Escobar, The Drug Lord Sezoni 1 Episodi 1

Pablo Escobar: El Patrón del Mal është një seri televizive kolumbiane e vitit 2012 e prodhuar dhe transmetuar në Caracol TV, rreth jetës së Pablo Escobar. Është në dispozicion vetëm në spanjisht. Ekziston një version i disponueshëm me titra në anglisht. Tashme vjen dhe me Titra Shqip vetem ne MOSFLI.TV

Views: 9247

Serie: Pablo Escobar, The Drug Lord

Guest Star:

Episode Title: Epiosde 1

Air Date: 2012-05-28

Year: