0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Shikoje ne HDShkarkoje ne HD
Neighbors (2014)

Neighbors (2014)

Kelli dhe Meku po vendosen në një lagje të qetë me fëmijën e tyre, derisa në shtëpinë ngjitur transferohet një vëllazëri. Tedi është presidenti, dhe Piti është krahu i tij i djathtë, ata nxitojnë të pranojnë shoqërinë kur Kelli dhe Meku shkojnë të prezantohen si komshinj. Natë pas nate, Meku i kërkon Tedit ta ulë zhurmën tek vëllazëria, madje edhe duke pranuar një ftesë për në një festë. Kur Tedi nuk e mban fjalën dhe vazhdon të festojë, Meku njofton policinë për ta zgjidhur problemin.

Duration: 97 min

Quality: HD

Release:

IMDb: 6.3

ServerLanguageQualityLinks