0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Shikoje ne HDShkarkoje ne HD
The Asian Connection (2016)

The Asian Connection (2016)

Dy emigrantë amerikanë, Xhek dhe Sem, padashur vjedhin paratë e një padroni droge kur vjedhin një seri bankash në Azinë Juglindore dhe bëhen objektivi i hakmarrjes së bandës. Kur Sem vdes, Xhek i kthehet dashurisë së jetës së tij, Pomit, dhe çifti bëhen “Bonnie dhe Clyde” i ditëve moderne duke luftuar kundër bandës.

Duration: 90 min

Quality: HD

Release:

IMDb: 3.4

ServerLanguageQualityLinks