0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Shikoje ne HDShkarkoje ne HD
Urge (2016)

Urge (2016)

Disa miq vendosin të kalojnë një fundjavë ndryshe nga të tjerat, ku më e rëndësishmja është pirja e një droge të re. Pas gjithë kësaj, gjërat do të marrin një tjetër rrjedhë dhe gjithë banorët e ishullit do të dalin jashtë kontrollit.

Duration: 89 min

Quality: HD

Release:

IMDb: 4.2

ServerLanguageQualityLinks