Informacionet

2 Guns

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Gjatë 12 muajve të fundit, agjenti i DEA-s Bobby Trench (Denzel Washington) dhe oficeri i Inteligjencës së marinës amerikane, Marcus Stigman (Mark Wahlberg) kanë punuar krah për krah. Gjatë kohës që punonin si anëtarë të një bande të trafikantëve të drogës, ata mësojnë sekretin e aleancës së tyre të lëkundur. Kur tentojnë për t'u futur në një rrjet meksikan të drogës që kërkon miliona dollarë të shkojnë në tym, Trench dhe Stigman mohohen menjëherë nga eprorët e tyre. Tani të gjithë i duan në burg ose të vdekur....
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter