0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Shikoje ne HDShkarkoje ne HD
A Single Shot (2013)

A Single Shot (2013)

NJË E SHTËNË E VETME vërtitet rreth një burri të thjeshtë, Xhon Munit, një aksidenti tragjik, dëshpërimit të tij dhe nevojës së menjëhershme për shpengim. Muni, ndërsa po gjuante një dre jashtë sezonit të gjuetisë, aksidentalisht qëllon dhe vret një vajzë adoleshente. Kur përpiqet ta fshehë trupin e saj në një shpellë, ai gjen një shumë të madhe parash. Kjo nis një aventurë intensive dhe emocionuese dhe një lojë vdekjeprurëse maceje me miun midis gjuetarit Xhon Mun dhe disa kriminelëve të pamëshirshëm që janë në kërkim të gjakut të tij. Xhon Munit do t’i duhet të tregohet më i zgjuar se ata për të shpëtuar veten dhe familjen e tij.

Duration: 116 min

Quality: HD

Release:

IMDb: 5.8

ServerLanguageQualityLinks