Informacionet

Anonymous (2011)

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Kjo teori siç ishte në faktin e Edward de Vere, dhe Earl të Oksfordit, e cila shkroi për Shekspirin. Të vendosur kundër sfondit të vazhdueshëm të Mbretëreshës Elizabeth dhe rebelimi të Essex kundër saj.
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter