0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Shikoje ne HDShkarkoje ne HD
Another Earth (2011)

Another Earth (2011)

Bukuroshja e shkëlqyer dhe e patrembur Brit Marling dhe i preferuari i fansave William Mapother luajnë si Roda dhe Xhoni, dy njerëz botat e të cilëve përplasen pas një aksidenti tragjik. Drama e tyre intime zhvillohet përgjatë zbulimit befasues të Tokës së Dytë, një bote paralele që parashtron mundësi provokative dhe mahnitëse. A do të thotë një Tokë e re mundësi për një jetë tjetër? Fat tjetër? Vetë tjetër? Toka Tjetër është një film fantastikoshkencor në kulmin e tij, me një surprizë në fund që nuk do ta harroni kurrë.

Duration: 92 min

Quality: HD

Release:

IMDb: 7.0

ServerLanguageQualityLinks