Informacionet

Back in the Day (2016)

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Pasi i vdes e ëma, Entoni, një djalosh i ri që ëndërron të bëhet boksier, do të ndihmohet nga një mafioz. Do të jetë mjaft e vështirë që ai të arrijë majat dhe shpesh herë do të vihet në pikëpyetje nëse do t’ia dalë. Por vendosmëria dhe guximi do e ndihmojnë atë të arrijë suksesin që gjithmonë ka ëndërruar.
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter