Informacionet

Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Terens MekDonaf është një detektiv për trafikim të narkotikëve dhe kumarxhinjëve në post-Katrina Nju Orlins duke hetuar vrasjen e pesë emigrantëve senegalez.
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter