Informacionet

Bedtime Stories

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Një komedi familjare që tregon për një punëtor hoteli jeta e të cilit ndryshoi kur ai u tregoi nipit dhe mbesave përralla, të cilat po bëheshin realitet.
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter