Informacionet

Call of the Wolf (2017)

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Të rrëmbyer dhe të ngecur në një stuhi dëbore, ky thriller flet për dy të panjohur që duhet të tregohen m të zgjuar se një vrasës që s'e kanë parë.
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter