Informacionet

Captain America: The Winter Soldier (2014)

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Heroi Kapiten Amerika, po përpiqet të përshtatet me jetën normale. Por kur një agjent i agjencisë S.H.I.E.L.D. sulmohet brabarisht, ai bashkon forcat me agjenten bukuroshe Vejusha e Zezë, për të zbuluar një konspiracion të rrezikshëm dhe me ndihmën e Skifterit, ai përpiqet të mposhtë armikun më të fuqishëm, Ushtarin e Dimrit...
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter