Informacionet

Check Point

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Në një qytet të vogël, të quajtur Port, një endacak zbulon një plan terrorist kundër Amerikës. Ai mundohet t'i tregojë sherifit të qytetit, por injorohet nga të gjithë. Ai dhe disa heronj të tjerë detyrohen ta marrin situatën nën kontroll.
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter