Informacionet

Combustion

Na Ndiqni Ne Facebook

  • Viti

  • Kohezgjatja

  • IMDB

  • Trailer

  • Rreth Filmit

    Në festën e shpalljes së fejesës së tij me Xhulian, një trashëgimtare dyqanesh argjendarie, Mikeli njihet me kamerieren joshëse Ari. Ai përpiqet t’i mbajë nën kontroll ndjenjat e tij, por fati i bashkon dhe Mikeli përjeton natën më pasionante të jetës së tij. I fiksuar pas Arit, ai tërhiqet në botën magjepsëse të garave ilegale me makina. Kur ai kupton se është ngatërruar në një plan të përpunuar nga Ari dhe i dashuri i saj i rrezikshëm për të grabitur biznesin multimilionar të Xhulias, nuk ka më kthim mbrapa për të. Mikeli është i dashuruar me Arin... dhe do të detyrohet të marrë vendimin më të vështirë të jetës së tij dhe të drejtojë sulmin ndaj dyqanit të ish të fejuarës së tij.

Shiko në:

Shkarko në:

Komentet Lini nje koment rreth filmit.
 

 free hit counter