Informacionet

Crossing Point (2016)

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Një cift i dashuruar Amerikan, Michael dhe Olivia shkojnë me pushime në Baja, gjërat marrin një kthesë frikësuese kur Olivia rrëmbehet nga një tregtar drroge që kërkon që Michael të kalojë një cantë të mbushur me kokainë në kufirin Amerikan.
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter