Informacionet

Drejt Fundit (2015)

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  "Drejt Fundit" me regji e skenar të Drilon Hoxhës është realiteti Shqiptar i sjellë artistikisht. Intriga, ambicia, pazaret e prishura dhe larja e hesapeve janë karakteristika në këtë film
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

  "Drejt Fundit (2015)" Komentet të cilat përmbajnë fjalor jo të përshtashëm nuk do të publikohen.

  1. irisa

   Super film ?

   free hit counter