Informacionet

Hatchet III (2013)

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Një skuader kërkimi dhe shpëtimi shkojnë drejt moçalit me fantazma dhe shpirtra për të marrë copeza dhe Maribeth meson sekretin për t’i dhënë fund mallkimit të Viktor Krauli qe ka terrorizuar Moçalin e Ishullit Mjaltë (Hoeny Island Swamp) për dekada të tëra.
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter