Informacionet

Nightcrawler (2014)

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Një njeri i papunë pasi ishte dëshmitar në një aksident rrugor i vjen në mendje një ide për t'u vetë punësuar. Blen një kamera dhe filmon situata urgjente për t'i shitur filmimet në një kanal televiziv. Por lakmia për të arritur majat, e çon atë deri në...
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter