0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Shikoje ne HDShkarkoje ne HD
RED 2 (2013)

RED 2 (2013)

Ish-agjenti i operacioneve sekrete të CIA-s Frenk Moses ribashkohet me skuadrën e tij të operativëve elitarë për një mision global për të gjurmuar një pajisje të lëvizshme bërthamore që ka humbur. Për të qenë të suksesshëm, ata duhet t’i mbijetojnë një ushtrie të papërkulshme vrasësish, terroristësh të pamëshirshëm dhe qeveritarësh të etur për pushtet, të gjithë të zellshëm për ta shtënë në dorë këtë armë të gjeneratës së ardhshme. Misioni e çon Frenkun dhe ekuipazhin e tij të shumëllojshëm në Paris, Londër dhe Moskë. Pa municione dhe të vegjël në numër, ata kanë vetëm zgjuarsinë e tyre dinake, aftësitë e shkollës së vjetër dhe njëri-tjetrin për t’u mbështetur ndërsa përpiqen të shpëtojnë botën – dhe të qëndrojnë të gjallë gjatë procesit.

Duration: 116 min

Quality: HD

Release:

IMDb: 6.7

ServerLanguageQualityLinks