Informacionet

Remember Me (2010)

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Një dramë romantike e përqendruar te dy të dashuruar: Tajler prindërit e të cilit janë ndarë pas vetëvrasjes së vëllait të tij dhe Alli e cila bën një jetë të zymtë që pas vrasjes së mamasë përpara syve të saj.
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter