Informacionet

Saw 2

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Jigsaw i mbyllë disa njerëz të pafat në një strehë të izoluar dhe ata duhet të gjejnë një mënyrë për të dalë para se të thithin një gaz vdekjeprurës nervorë. Por ata duhet të kenë kujdes ngs kurthet e vendosura nga Jigsaw.
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter