Informacionet

The Asian Connection (2016)

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Dy emigrantë amerikanë, Xhek dhe Sem, padashur vjedhin paratë e një padroni droge kur vjedhin një seri bankash në Azinë Juglindore dhe bëhen objektivi i hakmarrjes së bandës. Kur Sem vdes, Xhek i kthehet dashurisë së jetës së tij, Pomit, dhe çifti bëhen "Bonnie dhe Clyde" i ditëve moderne duke luftuar kundër bandës.
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter