Informacionet

Urge (2016)

Na Ndiqni Ne Facebook

 • Viti

 • Kohezgjatja

 • IMDB

 • Trailer

 • Rreth Filmit

  Disa miq vendosin të kalojnë një fundjavë ndryshe nga të tjerat, ku më e rëndësishmja është pirja e një droge të re. Pas gjithë kësaj, gjërat do të marrin një tjetër rrjedhë dhe gjithë banorët e ishullit do të dalin jashtë kontrollit.
 • Shiko në:

  Shkarko në:

  Komentet Lini nje koment rreth filmit.
   

   free hit counter